Tırtspor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tırtspor

dostluk kardeslik ve fitbol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

7 kasım pazar

+8
engin
kale bekçisi
valost
karnak
ozzy1091
carno
egemen
cenkcet
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
karnak

karnak

7 kasım pazar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 7 kasım pazar   7 kasım pazar - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 07, 2010 1:00 am

barca, emre abi. emre barca Very Happy. futbolu da sanırım istikrarlı, sağlam bir forvet ya da forvet arkası(diye duyumlar aldım) Very Happy bu doğrultuda önerim şu şekilde :

A

Ali
Cenk
Alican
Volkan
Emre
Orhan

B

Barış
Seyfi
Engin
Barca
Evren
Ozan

Not: Alicanla haftalardır aynı takımda oynayamadığımdan bu hafta beraber oynayalım diye bunu yazdım.
cenkcet

cenkcet

7 kasım pazar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 7 kasım pazar   7 kasım pazar - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 07, 2010 1:35 am

b'de defans az gibi, barışı oraya koyuşun bu yüzden olsa gerek, ama bence ali barıştan daha iyi

kehkehkeh

özledik be barış kaledeki duruşunu

neyse, bilemedim valla, ikinci bakışımda da defans ve/veya ortasaha az gibi geldi b'de : )

edit: birkaç deneme yaptım ordan oraya ama hiçbiri içime sinmedi, bir baba yiğit çıkıp bu hafta ben defans oynicam demedikçe yeni bi fikir getiremeyeceğim gibi gözüküyor. galiba ilk defa forvetimiz defansımızdan fazla : )
engin bi el at

7 kasım pazar
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» 1 kasım pazar
» 8 kasım pazar
» 21 kasım pazar
» 28 kasım pazar
» 14 kasım pazar